Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje:

1) Objednávkový formulář. Nejrychlejší způsob, jak si můžeze objednat zboží, je vyplnění objednávkového formuláře. Najdete ho na této stránce níže.

2) Interaktivní objednávkový list. Momentálně nedostupné. Vhodné pro objednání více druhů a kusů zboží. Hned víte, za kolik nakupujete. Najdete ho zde (jedná se o Excel soubor .xls). Vyplněný list zašlete na náš email bylinkymaniola@seznam.cz a my se Vám brzy ozveme.

3) E-mail. Vaši objednávku nám můžete zaslat na email bylinkymaniola@seznam.cz. Nezapomeňte uvést Vaše jméno, název a počet Vámi vybraného zboží, fakturační a dodací adresu (v případě, že se liší od fakturační).

4) SMS. Vaši objednávku nám můžete zaslat formou sms na telefonní číslo +420 734 170 810. Nezapomeňte uvést Vaše jméno, název a počet zboží, fakturační a dodací adresu (v případě, že se liší od fakturační). Ideální tvar sms je např.: JAN POHODA 1ks AFRODITA, 2ks velká sada pro babičku, 2x dýňový BIO olej, adresa: Konvalinková 12, Ostrava 710 00.

Odesláním objednávky stvrzuje kupující, že se seznámil a akceptuje naše  Obchodní a reklamační podmínky .

 

Způsob dodání

1) Česká pošta. Zboží odesíláme ihned po příjetí Vaší platby na náš účet. Poštovné a balné se stanovuje na základě hmotnosti a velikosti zásilky podle platného ceníku České pošty.

2) Osobní odběr. Zdarma. Možný po domluvě v Českém Rudolci a v Praze. Nově také v Novém Strašecí!

Objednávkový formulář

Pro objednání Vámi vybraného zboží, uveďte prosím jeho název a počet kusů (případně zkopírujte webový odkaz zboží) a odešlete nám formulář kliknutím na políčko odeslat. Nezapomeňte uvést svojí adresu a telefon. Údaje pro platbu převodem obdržíte emailem.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: