Hmyzáci

Bylinky bez hmyzu? To by prostě nešlo! :-)  V autorské kolekci najdete pexesa, zrcátka, placky, náušnice, gumičky do vlasů, přívěšky a otvíráky.

Pexeso

Pexeso (nejen) pro entomology

Cena: 49 Kč Kdo si hraje, nezlobí! Originální, autorské pexeso, které jistě osloví nejen entomology. Při jeho hraní se, kromě procvičení paměti, můžete také naučit latinské názvy vybraných řádů bezobratlých. Zástupci všech řádů, které v pexese najdete, žijí v Česku. Každá dvojice vždy obsahuje...
>

Cestovní pexeso (nejen) pro entomology

Cena: 39 Kč Cestovní verze je upravena na formát A4. Jednotlivé kartičky jsou tak menší než u základní verze a můžeze si ho zahrát třeba ve vlaku. Kdo si hraje, nezlobí! Originální, autorské pexeso, které jistě osloví nejen entomology. Při jeho hraní se, kromě procvičení paměti, můžete také naučit...
>

Zrcátka

Zrcátko Mouchy snězte si mě

Cena: 49 Kč Zrcátko s autorským obrázkem z kolekce Hmyzáci. Řád Dvoukřídlí (Diptera). Vel. 56 mm Zadní strana slouží jako zrcátko. Vhodné např. do kabelky, peněženky či batohu. V nabídce také jiné motivy.  
>

Zrcátko Kudlanka nábožná

Cena: 49 Kč Zrcátko s autorským obrázkem z kolekce Hmyzáci. Řád Kudlanky (Mantodea). Vel. 56 mm Zadní strana slouží jako zrcátko. Vhodné např. do kabelky, peněženky či batohu. V nabídce také jiné motivy.  
>

Zrcátko Nech brouka žít

Cena: 49 Kč Zrcátko s autorským obrázkem z kolekce Hmyzáci. Řád Brouci (Coleoptera). Vel. 56 mm Zadní strana slouží jako zrcátko. Vhodné např. do kabelky, peněženky či batohu. V nabídce také jiné motivy.  
>

Přívěšky a otvíráky

Přívěšek a otvírák Mouchy snězte si mě

Cena: 49 Kč Přívěšek s otvírákem s autorským obrázkem z kolekce Hmyzáci. Řád Dvoukřídlí (Diptera). Vel. 56 mm Zadní strana slouží jako otvírák. V nabídce také jiné motivy.  
>

Přívěšek a otvírák Blecha pro štěstí

Cena:  49 Kč Přívěšek s otvírákem s autorským obrázkem z kolekce Hmyzáci. Řád Blechy (Siphonaptera). Vel. 56 mm Zadní strana slouží jako otvírák. V nabídce také jiné motivy.  
>

Přívěšek a otvírák Vosa v kofole

Cena: 49 Kč ...plavala vosa v kofole... Přívěšek s otvírákem s autorským obrázkem z kolekce Hmyzáci. Řád Blanokřídlí (Hymenoptera). Vel. 56 mm Zadní strana slouží jako otvírák. V nabídce také jiné motivy.  
>

Přívěšek a otvírák Švábi na pivo

Cena: 49 Kč Přívěšek s otvírákem s autorským obrázkem z kolekce Hmyzáci. Řád Švábi (Blatodea). Vel. 56 mm Zadní strana slouží jako otvírák. V nabídce také jiné motivy.  
>

Objednávkový formulář

Pro objednání Vámi vybraného zboží, uveďte prosím jeho název a počet kusů (případně zkopírujte webový odkaz zboží) a odešlete nám formulář kliknutím na políčko odeslat. Nezapomeňte uvést svojí adresu a telefon. Údaje pro platbu převodem obdržíte emailem.